Anne Hilde Neset
Direktør
annehilde@kunstnerneshus.no
22 85 34 19


Ida Kierulf
Sjefskurator
ida@kunstnerneshus.no
22 85 34 15


Jan Karl Schmidt
Driftsansvarlig og prosjektansvarlig utstilling
jan@kunstnerneshus.no
22 85 34 16


Hanne Ulla
Programansvarlig

hanne@kunstnerneshus.no
22 85 34 17


Gilda Axelroud
Kommunikasjonssjef
gilda@kunstnerneshus.no
22 85 34 14


Nina Sundbeck-Arnäs Kaasa
Formidlingsansvarlig (vikar)
nina@kunstnerneshus.no
22 85 34 22


Annika Simonsson
Formidlingskoordinator
annika@kunstnerneshus.no


Silja Espolin Johnson
Prosjektleder Kunstnernes Hus Kino
silja@kunstnerneshus.no
22 85 34 21


Jon Vogt Engeland
Kinotekniker og programkoordinator

jon@kunstnerneshus.no
22 85 34 18


Lars Erik Svensson
Monteringstekniker
larserik@kunstnerneshus.no
22 85 34 13


Helen Sæther
Resepsjonsansvarlig
helen@kunstnerneshus.no
22 85 34 20


Styret:
Hedevig Anker, styreleder
Anni Onsager, nestleder
Hege Nyborg, styremedlem
Svein Lund, styremedlem
Hans Henrik Klouman, (oppnevnt fra KUD)
Trond Hugo Haugen, varamedlem
Geir Tore Holm, varamedlem
Knut Brundtland, (personlig vara for Hans Henrik Klouman)